O mnie

Poznaj Best Assist

Kim jest Twoja wirtualna asystentka?

 

Best Assist - Wirtualna Asystentka - Julia Kostowska

Drogi Kliencie,

Twój biznes będę wspierać zdalnie i być może nigdy nie poznamy się osobiście. Przypuszczam jednak, że chciałbyś wiedzieć coś więcej o osobie, która ma pomóc Ci zadbać o Twoje sprawy i o Twój biznes.

Wirtualną asystentką i menadżerem projektu jestem z pasji i z wyboru. Lubię to, co robię, a współpracując ze mną na pewno to zauważysz. Dzięki mnie skupisz się na tym co istotne - ja zajmę się całą resztą.

Z wykształcenia jestem italianistką i specjalistką ds. public relations. Kompetencje i inspirację do pracy wirtualnej asystentki czerpię z doświadczeń zdobytych podczas 8 lat pracy w międzynarodowej korporacji. Pracowałam tam w dziale obsługi klienta obcojęzycznego oraz jako trener wewnętrzny.

Różnorodność doświadczeń w życiu zawodowym jest dla mnie najlepszą motywacją do działania i dalszego rozwoju. Praca wirtualnej asystentki i menadżera projektu mi to zapewnia, dlatego świetnie odnajduję się w tej roli. 

Jeśli chcesz wiedzieć w jakim zakresie mogę Cię wesprzeć, zajrzyj na Stronę Główną lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio: Kontakt.

Julia Kostowska